Přeskočit na hlavní obsah

RAKOUSKO 2018 - STUBAITAL, INNSBRUCK A OKOLÍ

V roce 2018 se konalo mistrovství světa v cyklistice relativní blízko, v Rakouském Innsbrucku. Využili jsem tak této příležitosti a začali plánovat dovolenou v této oblasti.
I když jsme hledali s předstihem, sehnat ubytování nebylo lehké a v okruhu 15 km, bylo všechno již obsazené. Nakonec jsme si vybrali, z toho z mála co zbylo, ubytování v Milders u Neustift im Stubaital. To se nachází cca 20 km od Innsbrucku, s čímž jsme byli ale velmi spokojeni. 

Paní domu v Apartmány Toscana uměla česky, navíc jsme dostali Stubai Super Card. Ts poskytuje neocenitelné výhody a slevy na letní dovolenou ve stubaiské oblasti: do vzdušných výšin Vás zdarma vyvezou všechny čtyři lanovky, včetně té na Stubaiský ledovec. Dále máte volný vstup do bazénu v Miedersu, zdarma jízdu autobusem veřejné dopravy mezi Mutterbergem a Innsbruckem a další...
ITINERÁŘ
0/6 ÚVOD
Ubytování na 7 dní přišlo na 1 190 Eur (30 720 Kč) + městský poplatek 156,80 Eur (2,80 E na osobu a den) + úklid 35 Eur (za celý pobyt) = 1381,80 Eur (35 680 Kč).

Byli jsme zde v osmi lidech a měli jsme v jednom bytě pro sebe tři pokoje (jeden mi na fotce chybí) pro 3, 2 a 4 lidi. Velkou a výborně zařízenou kuchyni, koupelnu se záchodem a ještě záchod zvlášť. 

V Tyrolsku žije přes 700.000 obyvatel. Největším městem je Innsbruck, který11 leží v centru země.
Majestátní vrcholy hor, malebná údolí, drsné útesy, zelené pastviny či nádherné ledovce. Tyrolsko, země v horách, je jedním z nejhezčích míst pro odpočinek a aktivní dovolenou. Ideální kombinace čisté a nezkažené přírody, středověkých hradů a měst, dokonalé pohostinnosti, výborné kuchyně a kvalitního ubytování přiláká každý rok tisíce hostů z celého světa.
Tak představuje Tyrolsko web www.tyrolsko.cz

ODKAZY
www.stubai.at/cz - Web údolí Stubaital
www.stubai.at/cz/info-services/interaktivni-mapa - Interaktivní mapa oblasti
www.stubai.at/cz/aktivity/pesi-turistika/stubai-super-card - Jedno údolí, jedna karta

www.tyrolsko.cz - oficiální turistický průvodce po Tyrolsku
www.tyrolsko.cz/... - Cyklotrasy v Tyrolsku

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

GARMIN: JAK STÁHNOUT A NASTAVIT VZHLED OBRAZOVKY, DATOVÉ POLE, AKTIVITY A APLIKACE,... PŘES CONNECT IQ A CONNECT

Pokud si budete chtít stáhnout  nové "Aplikace" ( Vzhledy obrazovek, Datové pole, Aktivity a aplikace, Doplňky,...) je to nejlepší přes aplikaci Connect IQ. Pokud si ale budete si chtít nastavit tyto "Aplikace" doporučuji aplikaci Connect. Nastavit si můžete např.  u Vzhledu hodinek jaké data chcete zobrazit na ciferníku, barvu hodin. U datových polí jaké data chcete mít na ciferníku. U Aktivit a aplikací a Doplňků můžete přesunovat jejich pozice.