Přeskočit na hlavní obsah

PUSTEVNY / RADHOŠŤ 2018

Spolu s dalšími kamarády z VKK jsme se vydali vlakem do Frenštátu pod Radhoštěm, odkud jsme se vydali na Pustevny.Z Trojanovic nás čekalo dnešní nejtěžší stoupání na Pustevny - 10 km s 6% sklonem.

Z Pusteven pokračujeme dále kolem památníku boha Radegast na Radhošť


Krátkou zastávku si děláme kousek níže u horského hotelu Radegast a pak již pokračujeme zpět na Pustevny.

Podle radaru se blíží bouřka a tak rychle spěcháme cestou, necestou do Čeladné

V restauraci si dáváme pizzu a po dešti vyrážíme na nádraží Ostrava-Svinov

Trasa

INFO
Vzdálenost: 83 km
Čas: 4:08
Nastoupáno: 1376 m.

FOTO: 
https://photos.app.goo.gl/hWrDdftYmkZy43xg8

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN CONNECT BETA 2024

🅶 Garmin čím dále více uživatelům, nabízí možnost vyzkoušet beta verzi platformy Connect . Tu si nemůžete nikde stáhnout, ani si o ni zažádat. Garmin ji, podle svého vyjádření, nabízí náhodně. Podle prvotních informací se finální spuštění plánuje v druhé polovině roku 2024, ale možná se ji dočkáme i dříve. Změna se týká domovské obrazovky , kterou si můžete přizpůsobit vašim cílům a prioritám. Tím získáte přehlednější a rychlejší přístup k informacím, které vás zajímají. Jak si nastavíte domovskou stránku v mobilní aplikaci, tak se vám zobrazí prakticky stejně ve webové verzi. Nemusíte si je tak nastavovat zvlášť jak doposud.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.