Přeskočit na hlavní obsah

3/3: SRAZ CYKLOBANDY 2018: DOLNÍ VĚSTONICE - BRNO

Neděle patřila zpáteční cestě z Dolních Věstonic do Brna


ITINERÁŘ
1/3 Brno - Dolní Věstonice
2/3 D. Věstonice - Lednice - Velké Pavlovice - D. Věstonice
3/3 DOLNÍ VĚSTONICE - BRNO


3/3 DOLNÍ VĚSTONICE - BRNO

Ráno jsme se rozloučili s ostatními a vydali se na zpáteční cestu do Brna

U Zaječí zajíždíme k rozhledně Dalibor

Za Hustopečemi zajíždíme ještě k druhé rozhledně u které se nachází mandloňový sad a vede tu také naučná stezka

Další naše cesta vedla cestou, necestou, přes dva kopce do Brna

FOTOGALERIE
https://photos.app.goo.gl/D6AtMp1UEkWsVBcM8

INFO
- Vzdálenost: 67,5 km


TRASA


PŘEDCHOZÍ DNY:
1/3 Brno - Dolní Věstonice
2/3 D. Věstonice - Lednice - Velké Pavlovice - D. Věstonice


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Zde je novela tohoto zákona. Pod ní najdete článek se starou novelou. Novela zákona o  provozu na pozemních komunikacích.  č. 361/2000 Sb., platná  od 1. 1. 2022. ► Nyní platí n epovinné použití cyklistické infrastruktury (smíšené cyklostezky - značky C9a a C10a).  »   Je-li zřízen jízdní pruh pro cyklisty, vyhrazený jízdní pruh pro cyklisty, stezka pro cyklisty nebo je-li na křižovatce s řízeným provozem zřízen pruh pro cyklisty a vymezený prostor pro cyklisty (značka C8a), je cyklista povinen jich užít v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích. (§ 57 odst. 1 podle bodu 6 tisku 374/8 –   doplnění slov „v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích“ ). Tato změna je citována doslovně  v zákoně o bezpečném

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.