Přeskočit na hlavní obsah

OSTATNÍ

💢 Co se nevešlo do kategorií Cestopisy a Garmin. Navštívené rozhledny a vodopády, články o webu Strava, odkazy na zajímavé weby, články, ale i něco o mě.
ČLÁNKY
Cestopisy a fotogalerie.
Cestopisy a fotogalerie.
Články okolo programu Strava.
Jídlo a oblečení, které by se mělo používat na turistických výletech.
Jak si vytvořit svou mapu míst, které vás zajímají. Ty můžete použít na vašich cestách (v mobilu), sdílet s přáteli nebo je vložit na web.

ODKAZY
> ODKAZY NA ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY A PROGRAMY
Co si můžete vzít do letadla, jak správně vybrat thermo a funkční prádlo, spojení dvou aktivit do jedné, články o spánku,...
> WEBY, KTERÉ MĚ ZAUJALY 

Cestovatelské a outdoor weby, Facebook stránky,...
MAPY
Mapové portály, cyklistické, turistické, běžkařské, potravinářské (např.farmy), dopravní mapy (např. flightradar)....

Z MÉHO SVĚTA
> MOJE MAPY (GOOGLE MY MAPS)
Na mapách Google jsem vytvořil pár svých map, např. navštívených míst, navštívených rozhleden, části stezky Via Francigena, Krakow,...
Kde najdete mé fotografie (Instagram, 500px, Zonerama, Youtube).
Průlet roku ve fotografiích.
> VÝBAVA 
Věci, které používám na svých výletech, např. oblečení, boty, brusle, běžky, spacák,...
> ČSFD 
Hodnocení filmů.
LOCAL GUIDES  (Místní průvodci)
Recenze, fotky, úpravy míst na mapách Google.
Zájmy, navštívené místa,...


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Aktualizováno 26.12.23 Nejvyšší správní soud   potvrdil , že z  § 57 odst. 1 zákona o silničním provozu nevyplývá povinnost cyklisty užít stezku pro chodce a cyklisty . Cyklista je totiž účastníkem silničního provozu ve smyslu § 2 zákona o silničním provozu a náleží mu veškerá práva a povinnosti z toho vyplývající. Není-li pozemní komunikace označena dopravní značkou „Zákaz vjezdu jízdních kol“, může ji cyklista využít i za situace, kdy se v blízkosti nachází stezka pro chodce a cyklisty. Článek na Novinky.cz  / Rozsudek Nejvyššího správního soudu a  tisková zpráva .