Přeskočit na hlavní obsah

POZNÁVACÍ VÝLETY

📷 Vedle cest na kole a turistických výletech se také rád zajedu podívat na zajímavá místa nebo města, např. Rýnské vodopády, Barcelona, Amsterdam, Brusel, Bruggy, Paříž...
► CESTOPISY
> CESTOPISY 
> TURISTIKA 
> POZNÁVACÍ ⤵
> CYKLISTIKA
► MAPA NAVŠTÍVENÝCH MÍST
👀POZNÁVACÍ VÝLETY
► MENU
1) TIPY

1) TIPY
> Tipy na výlet
> Top výlety
> Výlety na déle dní
Poznávací výlety s kolem
> Metropole - Paříž, Barcelona, Bruggy, Amsterdam, Praha,...
> Vodopády - Z výletů, hlavně turistických, za vodopády. Vysoký, Královský, Dlhý, kaskády Rodla, Rýnské,...
> Rozhledny - Navštívené rozhledny, hlavně na kole. Biskupská kupa, Zlatý Chlum, Brdo, Jurkevičova, Velký Javorník, Slunečná, Weifberg, Špičák,...
Čechy / Na kole
Beskydy
A) PĚŠÍ VZDÁLENOST 
» Do 5 km
» 5-10 km
» 10-15 km
» 15-20 km
» Nad 20 km

B) PLAVBA LODÍ
- Vzdálenost
» 5-10 km
» 10-20 km
- Čas
» 30-60 minut
» 60-90 minut
CHŮZE / TURISTIKA

Komentáře

  1. Tyjo to jste toho projel už hodně :-) My s manželem také jezdíme na kole, ale na vás teda rozhodně nemáme. Od té doby, co máme na autě nosič kol , tak se také už někam podíváme, ale byli jsme na kole zatím jen v ČR. Nějak nás ani jednoho nenapadlo jet s koly za hranice.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

GARMIN: JAK STÁHNOUT A NASTAVIT VZHLED OBRAZOVKY, DATOVÉ POLE, AKTIVITY A APLIKACE,... PŘES CONNECT IQ A CONNECT

Pokud si budete chtít stáhnout  nové "Aplikace" ( Vzhledy obrazovek, Datové pole, Aktivity a aplikace, Doplňky,...) je to nejlepší přes aplikaci Connect IQ. Pokud si ale budete si chtít nastavit tyto "Aplikace" doporučuji aplikaci Connect. Nastavit si můžete např.  u Vzhledu hodinek jaké data chcete zobrazit na ciferníku, barvu hodin. U datových polí jaké data chcete mít na ciferníku. U Aktivit a aplikací a Doplňků můžete přesunovat jejich pozice.