STRAVAZde najdete odkazy na články ohledně aplikace/webu STRAVA

Poslední novinky: https://www.strava.com/whats-new

Tagy - tipy, návody, rozšíření

Aktuálně Strava.com pracuje na snížení počtu výsledkových tabulek, které jsou zjevně nepřesné a nespravedlivé. Strava vylepšila algoritmus pro její automatické detekce segmentových záznamů. Dojde tak k vymazání segmentů, které nejsou zcela správné

Pokud chcete vidět, kterým aplikacím jste povolili přístup k vaším datům, podívejte se zde: www.strava.com/settings/apps, pokud máte zájem o další aplikace najdete je zde: www.strava.com/apps


► Strava Návody a Tipy
Oříznutí aktivity / Sledování oblíbených sportovců na webu Strava / Nastavení preferencí zobrazovaných aktivit

Analytické údaje aktivity aplikace/webu strava.com 
Pokud používáte aplikaci/web Strava.com můžete si připlatit a získat např. analytické údaje z vašich tréninků, např. Relative Effort (relativní úsilí). Fitness (Kondice)

Strava Apps - aplikace používající data z webu Strava.com
Tisíce vývojářů z celého světa vytvářejí aplikace pomocí API Strava. Můžete tak vidět mapu s vašemi aktivitami, různé statistiky, analýzy výkonů,...
StatsHunters
StatsHunters vám nabízí spoustu dalších statistik z vašich aktivit, které máte na webu Strava. Můžete zobrazit své aktivity na Heatmaps (tepelná mapa), spoustu dalších statistik, odznaky slavných stoupání nebo jiné výzvy.
Rozšíření pro prohlížeče Chrome
Různá rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome umožňují zobrazit více informací o vašich aktivitách, než co nabízí výchozí zobrazení Stravy.
Jednak můžete získat více mapových podkladů (včetně mapy.cz), můžete vidět statistiku jak si vedete v průběhu roku např v najetých kilometrech nebo nastoupaných metrech v porovnání s předcházejícími roky, ale také různé výpočty např.
- IF (Intensity Factor) / Poměr vynaložené námahy k vašemu maximu
- TSS / Ukazatel tréninkové zatížení na základě výkonu
HRRS / Úroveň tréninkové zátěže podle vaší srdeční kapacity.
- GAP / Upravené tempo (bere v potaz sklon cesty)
- VAM / Průměrná vertikální rychlost stoupání
Rozšíření pro prohlížeč Chrome "strava-map-switcher", který přidává více mapových podkladů včetně mapy.cz a s možností zobrazit teplotní mapu nejvíce používaných tras (Global Heatmap)

Na právě probíhajícím segmentu máte okamžité srovnání se svým nejlepším časem, nejlepším časem vašeho nejbližšího konkurenta z řad přátel nebo absolutně nejlepším časem.

► Strava aktualizovala svoji Global Heatmap
Oblíbená sportovní aplikace Strava.com po delší době aktualizovala (2017) svou Heatmapu (teplotní mapu) která ukazuje, kde lidé nejvíce jezdili na kole, běhali, plavali, lyžovali, ...
Komentáře