Přeskočit na hlavní obsah

STRAVA HEATMAP ZOBRAZUJE NOVĚ FOTKY/VIDEA, PŘES KTERÉ LZE PROKLIKNOUT NA DANOU AKTIVITU

⸎ Předplatitelé Strava Premium, si mohou nově zobrazit své fotky a videa na "Personal Heatmaps" (tepelná mapa vašich aktivit), přes které jde také prokliknou na konkrétní aktivitu.
Nastavení:
» "Personal Heatmap" - zde si můžete vybrat barvu, preference nebo datum. 
» "Global Heatmap" - vedle barvy můžete zvolit, jak výrazně budou tyto trasy zobrazené na mapě.
» Můžete si vybrat, které sporty chcete zobrazit na mapě.
Po kliknutí na fotku/video se zobrazí trasa nebo trasy z daného místa. 
Následně:
1) Po kliknutí na název se vám, v novém okně, zobrazí tato aktivita přímo na webu strava.com.
2) Po kliknutí na fotku, vedle názvu aktivity, se vám otevřou fotky této aktivity. Číslo u fotky, znamená počet fotek u aktivity.
> NASTAVENÍ PERSONAL HEATMAP
» STOPY AKTIVIT
Podle vašich preferencí si můžete zvolit barvu stopy vašich aktivit. U jednobarevných platí, že čím více jste tuto cestu využívali, tím výraznější stopa bude. U barevných je využití těchto cest barevně odlišeno.
» PODKLADOVÁ MAPA
Já osobně používám, v prohlížeči Chrome, rozšíření strava-map-switcher, s kterým můžete na Strava.com využívat i další mapy, např. mapy.cz
V případě, že chci s "Personal Heatmap" zobrazit na jedné mapě také "Global Heatmap" se mi stává, že na mapy.cz, díky znázorněných turistických tras, je už je mapa přehuštěná. V tom případě přepínám na jednoduší mapu.
Aby se obě "Heatmapy" nepletli, je lepší upravit zvýraznění ("Opacity") u "Global Heatmap".
Takto vypadá rozdíl po úpravě zvýraznění stopy.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Aktualizováno 26.12.23 Nejvyšší správní soud   potvrdil , že z  § 57 odst. 1 zákona o silničním provozu nevyplývá povinnost cyklisty užít stezku pro chodce a cyklisty . Cyklista je totiž účastníkem silničního provozu ve smyslu § 2 zákona o silničním provozu a náleží mu veškerá práva a povinnosti z toho vyplývající. Není-li pozemní komunikace označena dopravní značkou „Zákaz vjezdu jízdních kol“, může ji cyklista využít i za situace, kdy se v blízkosti nachází stezka pro chodce a cyklisty. Článek na Novinky.cz  / Rozsudek Nejvyššího správního soudu a  tisková zpráva .