Přeskočit na hlavní obsah

PYRENEJE 2015 1/10 - ODJEZD Z BRNA A PODVEČERNÍ VYJÍŽĎKA VE FLASSAN

První den jsme se po odjezdu z Brna ubytovali v francouzské Provenci, konkrétněji obci Flassan.
ITINERÁŘ
A) Jak to začalo
B) Etapy

1) ODJEZD Z BRNA A PODVEČERNÍ VYJÍŽĎKA VE FLASSAN
V úterý v 13:30 vyrážíme autem do Brna raději s předstihem, ať máme rezervu na případnou zácpu.
Cesta ale probíhala dobře a tak s klidem parkujeme auto na hlídaném parkovišti u nedalekého ÚAN Zvonařka v Brně. Kolem šesté hodiny nakládáme poté věci do autobusu a míříme přes Prahu a Plzeň, kde nakládáme zbylé účastníky zájezdu, směr Francie. 
Bohužel u Lyonu uvízneme v zácpě a tak do kempu v Flassan ve francouzské Provence přijíždíme až navečer. Uvažovaný záměr vyjet ještě dnes na Mount Ventoux tak padl, ale přesto po sedmé hodině vyrážíme aspoň na krátkou vyjížďku po okolí.
ZÁKLADNÍ INFO:
Vzdálenost: 18,7 km
Nastoupáno: 441 m.
TRASA: 
- www.strava.com/activities/375965624

INFO:
Rozmezí:  458 m. - 899 m.
Kalorie: 366 Cal.
Prům.tep: 111 tep/min.
Kadence: 57 ot.
Prům./Max. stoupání: 2,6 / 9,1 %
Prům. rychlost 16,6 km/hod.
Prům. výkon: 91 w
VAM: 514 Vm/h 
Prům. teplota: 25,4 °C
FOTOGALERIE:
Google foto
Zonerama
Fotopříběh z celé cesty
Foto

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Aktualizováno 26.12.23 Nejvyšší správní soud   potvrdil , že z  § 57 odst. 1 zákona o silničním provozu nevyplývá povinnost cyklisty užít stezku pro chodce a cyklisty . Cyklista je totiž účastníkem silničního provozu ve smyslu § 2 zákona o silničním provozu a náleží mu veškerá práva a povinnosti z toho vyplývající. Není-li pozemní komunikace označena dopravní značkou „Zákaz vjezdu jízdních kol“, může ji cyklista využít i za situace, kdy se v blízkosti nachází stezka pro chodce a cyklisty. Článek na Novinky.cz  / Rozsudek Nejvyššího správního soudu a  tisková zpráva .