Přeskočit na hlavní obsah

PYRENEJE 2015: 7/10 - BOURISP - SAINT-LARY-SOULAN A ZPĚT

Sedmý den si dávám volno, zajíždím si jen do pěkného městečka Saint-Lary-Soulan.
ITINERÁŘ

7) BOURISP - SAINT-LARY-SOULAN A ZPĚT (volný den)
Zatímco někteří míří k jezerům Lac d´Orédon a Lac de Cap de Long já se mířím lehce projet do městečka Saint-Lary-Soulan.
Lyžařské a lázeňské středisko Saint-Lary-Soulan je opravdu působivé a je na co se koukat.
Z města pokračuji ještě kousek dál podél proudu řeky.
Moc daleko, ale nedojedu a po asi 3 km se vracím zpátky do Saint-Lary-Soulan
V obci právě probíhá dojezd etapového závodu Haute Route Pyrenees (7 etap) a tak chvíli ještě zůstanu, ale po chvíli se vracím zpátky do kempu.
INFO:
Vzdálenost: 14,74 km
Nastoupané metry: 125 m.
FOTOGALERIE
- Google foto
- Zonerama
Fotopříběh z celé cesty
Trasa
- www.strava.com/activities/375966657
360° FOTO - PHOTOSPHERE


FOTO:










Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

ITALSKÉ DOLOMITY - 3 DEN: Lanovkou na Punta Rocca (3265 m), Punta Serauta (muzeum bojů o její ledovce v 1. světové válce)

↝ Třetí den jsme si trochu odpočinuli. Využili jsme pěkného počasí a vyjeli lanovkou na hřeben Marmolady  Punta Rocca (3265 m). Panoramatická terasa nám nabídla nádherný 360° vyhled. Na mezistanici  Serauta (2950 m), jsme navštívili muzeum bojů za 1. světové války.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.