NOVÁ MOBILNÍ VERZE CONNECT IQ (GARMIN OBCHOD)

V dubnu 2019 spustil Garmin nový mobilní obchod Connect IQ (Connect IQ Store), kde si můžete stáhnout asi 5 000 aplikací pro telefony od více než 2 000 vývojářů.

Aplikace Connect IQ umožňuje uživatelům procházet, konfigurovat a spravovat aplikace Connect IQ a také má integrovanou aplikaci Face-It, která uživatelům umožňuje vytvářet tváře hodinek pomocí fotografií z chytrých telefonů. 
Tyto stahované aplikace se pak odesílají bezdrátově do zařízení.


--------------------------------------------------------------------------------
Další mé články, informace, recenze přístrojů značky GARMIN: https://petmikeska.blogspot.com/...

- Jak stáhnout, upravit aplikace, datové pole, vzhledy obrazovek...přes mobilní Connect, Connect IQ a webový Connect / PC program Express
--------------------------------------------------------------------------------
Ve starší verzi jste měli měli u Vzhledu hodinek, Aplikací, Datových polí a Doplňků pouze tři možnosti vyhledávání: nejoblíbenější, nejnovější a nejvýše hodnocené, což jde i nyní (a to i bez ohledu na kategorii).


V nové samostatné aplikace Connect IQ (již není součástí Connect) můžete vyhledávat podle názvu a procházet obchod již podle více logických kategorií, do kterých jsou aplikace rozděleny.

Například zde uvedu vzhledy hodinek, ty zde můžete vybírat v kategoriích Digitální, Analogové, Zábavné nebo Bohaté na údaje.


Nyní tu najdete tyto kategorie:

► Dopravní aplikace, ► Digitální vzhledy hodinek, ► Metriky výkonu, ► Analogové vzhledy hodinek, ► Tréninkové metriky, ► Zábavné vzhledy hodinek, ► Hry a zábava, ► Přehledné počasí, ► Aplikace pro aktivní zdravotní styl, ► Užitečné nástroje, ► Odhady výkonu, ► Přehledný život, ► Námořní aplikace, ► Zdraví a wellness, ► Nástroje, ► Orientace, ► Užitečné metriky cvičení, ► Vzhledy hodinek bohaté na údaje, ► Přehledná zábava, ► Ostatní praktické informace, ► Přehledné wellness.

Škoda jen, že u těchto jednotlivých podkategoriích nelze filtrovat podle oblíbenosti, nových a nejlépe hodnocených aplikací (poslední foto)Dále tu v Menu (tři čárky vpravo nahoře) najdete:

► Face It (viz níže), 
► Vše - všechny Aplikace, také podle kategorií Vzhledy hodinek, Aplikace, Datové pole a Doplňky, 
► Správa zařízení (viz níže) 
► Informace o verzi Connect IQ


Face It

Přímo v Connect IQ nově také najdete Face It, díky níž můžete rychle a snadno vytvářet a odesílat vámi vytvořené vzhledy do hodinek Garmin. Stačí si vybrat některou z fotografií z vašeho telefonu.

Po vybrání fotografie v aplikaci z vašeho telefonu si stačí vybrat ciferník, jeho barvu, typ, případně vybrat ciferník s více informacemi.
Jednotlivé údaje lze také přetáhnout rukou na jiné místo (viz foto 7 a 8)Správa zařízení

Díky přehlednější Správě zařízení, kterou najdete v Menu, nebo se do ní dostanete přímo přes symbol hodinek, můžete sledovat:

► spárována zařízení (nahoře)

► Nainstalované aplikace (Foto 1)
- kolik zbývá úložného prostoru (Foto 1)
- seznam nainstalovaných (a odinstalovaných) aplikací (Foto 2, 3, 4), případně jejich nastavení nebo odinstalování. 
Díky symbolu ozubeného kola máte přehled, které aplikace jsou nastavitelné
► Přehled o Aktualizacích (Foto 1) - zda jsou všechny aplikace aktuální.
► Zapnutí a vypnutí automatických aktualizaci (Foto 1).

Další mé články, testy, recenze Garmin: https://petmikeska.blogspot.com/...

Diskuzní fóra
CZ - https://www.facebook.com/groups/1463837943685048/
En - https://forums.garmin.com/

Komentáře