Přeskočit na hlavní obsah

APLIKACE, DATOVÉ POLE, CIFERNÍKY, WIDGETY NA CONNECT IQ

V tomto článku najdete vzhledy obrazovek, datové pole, aplikace a pomůcky z Connect IQ, které jsem vyzkoušel či ještě hodlám vyzkoušet na hodinkách Garmin Fénix 3 HR.

------------------------------------------
Další mé články, informace, recenze přístrojů značky GARMIN: www.petruvblog.cz/p/testa-recenze-garmin.html
------------------------------------------
0) ► Aplikace, Datové pole, vzhledy hodinek, Doplňky na Connect IQ
1) Vzhledy obrazovek
2) Aplikace
3) Datové pole
4) Doplňky 

0) Aplikace, Datové pole, vzhledy hodinek, Doplňky na Connect IQ

Většina aplikací na Garmin Connect IQ Store které si můžete stáhnout jsou zdarma, ale čím dále více se zde objevují prémiové funkce za příplatek. 


» VZHLED HODINEK (Watch Face) 
- Vzhled hodinek je grafické zobrazení času, ať v klasické nebo digitální podobě s menším nebo větším množstvím informací.
- Zobrazuje se v režimu hodinek, kdy je používáte jako ukazatel hodin.
- Z obchodu Connect IQ můžete vybrat z řady designů a rozvržení vzhledu hodinek třetích stran.

» APLIKACE PRO ZAŘÍZENÍ (Device App)
- Používají se pro záznam vnitřních, venkovních, nebo fitness aktivit (mohou se ale používat i pro jiné účely, např. navigaci, ke stahování tras, informaci o vašem zdraví, stavu hydratace). 
- Přístupné jsou přes tlačítko Start.
- Další aktivity, které např. nenajdete v hodinkách si také můžete stáhnout přes Connect IQ

» DATOVÉ POLE (Data Field)
- Datové pole slouží u vámi vybrané aplikace (např. Běh, Kolo, Turistika, Tenis, Jóga) k zobrazení informací jako je např. vaše tempo/rychlost, vzdálenost, čas, srdeční tep, nadmořská výška. 
- Na jedné stránce můžete mít např. dvě, ale také osm těchto datových polí. Také si můžete zvolit kolik stránek chcete mít u vybrané aktivity.
- Datové pole zobrazují také data ze snímačů ANT nebo Bluetooth. 

» DOPLŇKY (Widget)
- Jsou určeny ke krátkému poskytování k informacím. 
- Např. Spánek, Statistiky zdraví (Srdeční tep, Stres, Body Battery), Můj den (Kroky, Kalorie, Aktivita), Stav VST, Počasí, Stav tréninku, Kalendář, Stav baterie, Oznámení…
- V režimu hodinek se k nim dostanete stisknutím tlačítka nahoru/dolů na levé straně hodinek.
- Z obchodu Connect IQ si kromě předinstalovaných doplňků můžete stáhnout další, např. další doplňky o počasí, stavu baterie, hry atd. 
- Některé widgety vyžadují připojení Bluetooth® ke kompatibilnímu smartphonu.

» HUDBA (Music & More)
U hodinek Garmin, které podporují ukládání a přehrávání hudby přímo v hodinkách, si můžete stáhnout hudbu, kterou můžete poslouchat, když váš telefon není poblíž.
Aplikace Garmin Connect a aplikace Garmin Express vám umožňují stahovat zvukový obsah od poskytovatele třetí strany nebo z vašeho počítače.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Jaké vybrat hodinky Garmin
MŮJ DENnové verze úvodní stránky mobilní aplikace Connect s jednodušším zobrazením vašeho dne

Návody, tipy, triky:
- Tipy, rady, zkušenosti - FENIX 3/5
Garmin tipy a triky 
Nastavení času a cíle spánku 
Jak a kde zobrazit Aplikace, Datové pole, ciferníky,...v hodinkách
Aktivity a porovnání aktivit mezi sebou
Plánování a import tras v Garmin Connect
Jak zobrazit na hodinkách jméno volajícího
- Jak upravit a kde zobrazit Aplikace, Datové pole, Vzhledy hodinek a Doplňky
Garmin Face-It, aplikace na vytvoření vlastního ciferníku
Jak upravit Aplikace, Datové pole, Vzhledy hodinek a pomůcky
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Zde je novela tohoto zákona. Pod ní najdete článek se starou novelou. Novela zákona o  provozu na pozemních komunikacích.  č. 361/2000 Sb., platná  od 1. 1. 2022. ► Nyní platí n epovinné použití cyklistické infrastruktury (smíšené cyklostezky - značky C9a a C10a).  »   Je-li zřízen jízdní pruh pro cyklisty, vyhrazený jízdní pruh pro cyklisty, stezka pro cyklisty nebo je-li na křižovatce s řízeným provozem zřízen pruh pro cyklisty a vymezený prostor pro cyklisty (značka C8a), je cyklista povinen jich užít v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích. (§ 57 odst. 1 podle bodu 6 tisku 374/8 –   doplnění slov „v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích“ ). Tato změna je citována doslovně  v zákoně o bezpečném

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.