Přeskočit na hlavní obsah

OHLÉDNUTÍ SE ZA ROKEM 2021

Navštívené místa, informace a fotky ve fotoprůletu roku, hudební a sportovní statistiky v roce 2021.

OBSAH:
A) Fotky
B) Navštívené místa
C) Návštěvnost blogu
D) Statistika na Spotify
E) Sportovní statistiky

► A) FOTKY
Nejlépe vystihuje můj rok 2021 tento foto-průlet, s krátkými popisky: https://photos.app.goo.gl

Viz ukázka některých fotek:

Na Instagramu (www.instagram.com/petruvblog) se nejvíce lidem líbily tyto mé fotografie:
► B) NAVŠÍVENÉ MÍSTA

Absolvované cesty: Na kole / Pěšky / Na běžkách
► C) NÁVŠTEVNOST BLOGU
Nejnavštěvovanější články jsou drtivě ze sekce Garmin a to hlavně díky tomu, že tyto informace lidé hledají nejvíce (Odznaky, Nechodí notifikace, Jak zobrazit aplikaci,...). 
Z ostatních článku jsou to články: Musí cyklista použít cyklostezku ?, Mohou chytré hodinky upozornit na příznaky nemoci, Na sněžnicích přes kamenné oko, Keprník a zpět na ČS, Zlatohorský treking,...
Zařízení: Mobil 64,5%, Počítač 33,4%, Tablet 2,2%
- Návštěvnost po dni
- Návštěvnost po týdnu: Zobrazení stránek vs průměrná doba na stránce (bez ledna, kdy se návštěvnost vymykala)
► D) STATISTIKA SPOTIFY
► E) SPORTOVNÍ STATISTIKY

- Fyzická kondice v průběhu roku
- Porovnání s minulými roky podle vzdálenosti:
 - Fyzická kondice v porovnání s minulými roky
► Ohlédnutí za rokem:
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014

Předplacené služby: Spotify 152 Kč, iSport 99 Kč, iDnes Premium (390 Kč/rok), O2 Tv Stříbrná, Google One 599,99/rok, Windy (502,15/rok, Strava.com 1410,35/rok, 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Aktualizováno 26.12.23 Nejvyšší správní soud   potvrdil , že z  § 57 odst. 1 zákona o silničním provozu nevyplývá povinnost cyklisty užít stezku pro chodce a cyklisty . Cyklista je totiž účastníkem silničního provozu ve smyslu § 2 zákona o silničním provozu a náleží mu veškerá práva a povinnosti z toho vyplývající. Není-li pozemní komunikace označena dopravní značkou „Zákaz vjezdu jízdních kol“, může ji cyklista využít i za situace, kdy se v blízkosti nachází stezka pro chodce a cyklisty. Článek na Novinky.cz  / Rozsudek Nejvyššího správního soudu a  tisková zpráva .