Přeskočit na hlavní obsah

OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2019

Nejlépe vystihují můj rok 2019 tyto foto-průlety

1) Česká republika - https://photos.app.goo.gl...
2) Zahraničí - https://photos.app.goo.gl/...


► NAVŠTÍVENÁ MÍSTA

► SPORTOVNÍ STATISTIKY
-  VeloViewer

- Garmin
Aktivity: 195
Celkem 4530 km
Čas: 451 Hodin
Kalorie v aktivitě: 140.980 Kal. (kCal)

Cyklistika 3340 km (silnice 306, cross 1928, MTB 726)
Běh 457 km
Fotbal/Florbal 68 km
Brusle 61 km
Běžky 58 km
Turistika 449 km
Chůze 96 km

Nejlepší mé fotky na Instagramu 2019
Nejlepší mé fotky na webu 500px
DALŠÍ SPORTOVNÍ STATISTIKY
-  Strava

Aktivity podle hodin


Aktivita podle vzdálenosti


Porovnání s předcházejícími roky

- Cyklistika

- Běh

Můj rok 2019 v roli místního průvodce na mapách Google - zde...


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Zde je novela tohoto zákona. Pod ní najdete článek se starou novelou. Novela zákona o  provozu na pozemních komunikacích.  č. 361/2000 Sb., platná  od 1. 1. 2022. ► Nyní platí n epovinné použití cyklistické infrastruktury (smíšené cyklostezky - značky C9a a C10a).  »   Je-li zřízen jízdní pruh pro cyklisty, vyhrazený jízdní pruh pro cyklisty, stezka pro cyklisty nebo je-li na křižovatce s řízeným provozem zřízen pruh pro cyklisty a vymezený prostor pro cyklisty (značka C8a), je cyklista povinen jich užít v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích. (§ 57 odst. 1 podle bodu 6 tisku 374/8 –   doplnění slov „v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích“ ). Tato změna je citována doslovně  v zákoně o bezpečném

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.