Přeskočit na hlavní obsah

ŠUMAVA 2020

Již před rokem jsme se s přítelkyní Yvett rozhodli, že letos dáme přednost dovolené v České republice. Šumava je jednou z nejnavštěvovanějších destinací a koronavirus ještě zvýšil zájem o tuto oblast. Proto, i když jsme si mysleli, že si ubytování hledáme ještě včas, jsme byli nakonec rádi, že jsme si sehnali aspoň nějaké ubytování.

Návštěvu Šumavy jsme si rozdělili na dvě části. První tři noci jsme bydleli v Železné Rudě a další tři noci pak v obci Nové Hutě, část Pláně.

ITINERÁŘ 
- Každý den je zvlášť na nové stránce pod odkazem

PŘÍJEZD (více níže)

STATISTIKA
- Turistika: vzdálenost 36,18 km, nastoupáno 861 m.
- Kolo: vzdálenost 224 km, nastoupáno 3323 m.
PŘÍJEZD
Z Krnova jsme vyjeli vlakem v 7:06 a po přestupech v Ostravě a Praze jsme měli být v 15:39 v Železné Rudě. cesta probíhala v pohodě až do Prahy, kde měl vlak kvůli výluce zpoždění 15 minut, proti čemuž nemám žádnou námitku, ale poté vlak nabral další zpoždění, i když už žádná výluka nebyla hlášena, takže jsme do Železné Rudy přijeli s cca 45 minutovým zpožděním. 
Foto
- https://photos.app.goo.gl/yoniAjU7yW6GBHZV8

UBYTOVÁNÍ (přes Booking)
- ATC Železná Ruda (3991 Kč)
- Penzion Pláně (6116 Kč se snídaní). Třípokojový pokoj jsme museli zaplatit celý 

INFO

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN CONNECT BETA 2024

🅶 Garmin čím dále více uživatelům, nabízí možnost vyzkoušet beta verzi platformy Connect . Tu si nemůžete nikde stáhnout, ani si o ni zažádat. Garmin ji, podle svého vyjádření, nabízí náhodně. Podle prvotních informací se finální spuštění plánuje v druhé polovině roku 2024, ale možná se ji dočkáme i dříve. Změna se týká domovské obrazovky , kterou si můžete přizpůsobit vašim cílům a prioritám. Tím získáte přehlednější a rychlejší přístup k informacím, které vás zajímají. Jak si nastavíte domovskou stránku v mobilní aplikaci, tak se vám zobrazí prakticky stejně ve webové verzi. Nemusíte si je tak nastavovat zvlášť jak doposud.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.