Přeskočit na hlavní obsah

ZÁVOD MÍRU U23 / COURSE DE LA PAIX 2016

3.-5.6. 2016 se konal v Jeseníkách Závod Míru U23, který se koná jako závod kategorie Nations‘ Cup, což je pro mladé jezdce do 23 let to nejvyšší co může být.
Díky tomu, že 2. etapa startovala v mém městě Krnov a náš spolek Cyklistika pro všechny spolupracoval s organizátory Závodu Míru jsem se mohl zúčastnit jak představení týmů a startu, tak i cílového dojezdu na Dlouhých Stráních.

Fotogalerie - https://goo.gl/photos/FdXjNbzmG7horfck6

VideoMoje fotky se objevili i na zahraničních tweetechDalší den, v třetí etapě jsme zase jeli peletonu naproti do stoupání z Písečné na Rejvíz.

Fotogalerie: https://goo.gl/photos/4Wm5feG7ZdtFHodE7

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

GARMIN TRÉNINKY

Garmin nabízí bezplatné tréninky pro Běh, Cyklistiku, Triatlon a Fitness cvičení -  Síla, Kardio, Jóga, Pilates, HIIT.