KRNOV ŽIJE - CYKLO VYJÍŽĎKA PO KRNOVSKÝCH AKCÍCH

Včerejší den patřil mezi ty dny, kdy se nahromadilo ve městě více akcí. Stačilo si tak jen rozvrhnout trasu mezi jednotlivými akcemi a vyrazit.

Na začátek jsme se vydali podél řeky Opavy a dále okrajem Cvilínského lesa k penzionu Šelemburk. Z vrchu jsme zhlédli Petrův rybník a pokračovali sjezdem k Hájnickým rybníkům.
Dále naše cesta vedla k Petrovu rybníku, kde jsme navštívili první
z akcí a to "Posezení u burčáku". Po okoštování jsme pokračovali k divadlu, kde se konala akce "Zažít Krnov jinak". Tato akce se nesla v duchu sousedské slavnosti s několika vystoupeními a blešího trhu. Součástí byla i další akce "Zažít kostel jinak". Nedaleký evangelický kostel lákal na prohlídku kostela včetně kostelní věže, zpěvy i občerstvení.

Poslední naše cesta vedla na "Freestyle show Krnov".  K příležitosti prvního výročí od otevření skateparku se zde konala akce, plná workshopů, soutěží a hlavně exhibice VSA Xtreme teamu. Na koloběžkách, kolech i skateboardech tu bylo k vidění několik skvělých triků a výkonů, které nám uzavřeli jeden velice povedený slunečný den v Krnově.

Fotogalerie:
1) Po Krnovských akcích
2) Freestyle show

Videa:
1) Po Krnovských akcích


2) Freestyle show


Trasa naší vyjižďky:


Foto:Komentáře