Přeskočit na hlavní obsah

KRNOV ŽIJE - CYKLO VYJÍŽĎKA PO KRNOVSKÝCH AKCÍCH

Včerejší den patřil mezi ty dny, kdy se nahromadilo ve městě více akcí. Stačilo si tak jen rozvrhnout trasu mezi jednotlivými akcemi a vyrazit.

Na začátek jsme se vydali podél řeky Opavy a dále okrajem Cvilínského lesa k penzionu Šelemburk. Z vrchu jsme zhlédli Petrův rybník a pokračovali sjezdem k Hájnickým rybníkům.
Dále naše cesta vedla k Petrovu rybníku, kde jsme navštívili první
z akcí a to "Posezení u burčáku". Po okoštování jsme pokračovali k divadlu, kde se konala akce "Zažít Krnov jinak". Tato akce se nesla v duchu sousedské slavnosti s několika vystoupeními a blešího trhu. Součástí byla i další akce "Zažít kostel jinak". Nedaleký evangelický kostel lákal na prohlídku kostela včetně kostelní věže, zpěvy i občerstvení.

Poslední naše cesta vedla na "Freestyle show Krnov".  K příležitosti prvního výročí od otevření skateparku se zde konala akce, plná workshopů, soutěží a hlavně exhibice VSA Xtreme teamu. Na koloběžkách, kolech i skateboardech tu bylo k vidění několik skvělých triků a výkonů, které nám uzavřeli jeden velice povedený slunečný den v Krnově.

Fotogalerie:
1) Po Krnovských akcích
2) Freestyle show

Videa:
1) Po Krnovských akcích


2) Freestyle show


Trasa naší vyjižďky:


Foto:Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN CONNECT BETA 2024

🅶 Garmin čím dále více uživatelům, nabízí možnost vyzkoušet beta verzi platformy Connect . Tu si nemůžete nikde stáhnout, ani si o ni zažádat. Garmin ji, podle svého vyjádření, nabízí náhodně. Podle prvotních informací se finální spuštění plánuje v druhé polovině roku 2024, ale možná se ji dočkáme i dříve. Změna se týká domovské obrazovky , kterou si můžete přizpůsobit vašim cílům a prioritám. Tím získáte přehlednější a rychlejší přístup k informacím, které vás zajímají. Jak si nastavíte domovskou stránku v mobilní aplikaci, tak se vám zobrazí prakticky stejně ve webové verzi. Nemusíte si je tak nastavovat zvlášť jak doposud.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.