Přeskočit na hlavní obsah

Z KRNOVA DO ZÁTORSKÝCH LESŮ A ZPĚT NA MTB

Z Krnova míříme kolem letiště po asfaltové cestě přes Láryšov, kde se napojujeme na cyklotrasu č.6165, do Dubnice, odkud pokračujeme stále do kopce po polní kamenité cestě na křižovatku cest pod kopec Srnčí. Zde odbočujeme doprava a klesáme po polní cestě kolem vlakového nádraží až na cestu u kyselky v Zátoru. Zde opouštíme cyklotrasu č.6165  a pokračujeme po vrstevnici přes cestu kolem kostela po travnaté cestě. 

Před lesíkem odbočujeme po louce doprava až k místu, kde sjíždíme na cyklotrasu č.503. Po ní pak stoupáme po lesní asfaltové cestě kolem železniční trati. Nedaleko vlakového nádraží v Miloticích n.O. se napojujeme na křižovatce na cyklotrasu č. 6073 a stoupáme dále až k rozcestí "Havranov". A protože v televizi je za chvíli přenos ze Světového poháru v cyklokrosu z Tábora, opouštíme cyklotrasu č. 503 (která dále pokračuje k v.n. Slezská Harta) i č. 6073 (která vede do Lichnova). Z rozcestí "Havranov" tak míříme na Zátor. Nejdříve po lesní cestě a poté po louce (i když zde i byla možnost štěrkové cesty) až na cestu do Zátora, odkud po asfaltové cestě rychle míříme zpátky do Krnova.

Trasa


Foto:
Video:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

GARMIN: NASTAVENÍ ČASU SPÁNKU, MĚŘENÍ SPÁNKU, DÝCHÁNÍ, PULZNÍ OXYMETRIE

Od roku 2018 Garmin neustále vylepšuje měření spánku, tím že využívá pro jeho sledování stále více funkcí. Pokročilé sledování spánku se skórem spánku (Advanced Sleep Monitoring) sleduje spoustu metrik, které vám pomohou monitorovat a zlepšit váš spánek. Doby a fáze spánku jsou rozpoznávány na základě kombinace údajů o srdečním tepu, variabilitě srdečního tepu a tělesných pohybech. Cenná data pro analýzu a zlepšování spolehlivosti měření poskytují údaj o věku zadaný v profilu uživatele a detekovaná osobní fyziologická data.