Přeskočit na hlavní obsah

PO KRNOVĚ NA MTB - 1.část

Silniční sezóna je u konce, počasí přeje a tak jsem vytáhl MTB kolo a jel se projet po Ježnickém lese a okolí, jednou jsem zavítal i na Cvilín.

První vyjížďku jsem se zajel podívat na Ježník, na místa poničené tornádem
Fotohttps://photos.app.goo.gl/9CZ973YTKwmBQavv6
Video:


Trasa: 


360°záběr  - bývalé sanatorium (Ozon)

Záběry: Ježník - bývalé sanatorium, autor: Petr Mikeska

360 °záběr - pohled z okraje lesa poničené tornádem


Druhou vyjížďku jsem si zajel na Ježnickou rozhlednu. Po náročném stoupání k rozhledně jsem pokračoval ke "Třem kaštanům" (Hůrka), od kterého jsem dále klesal do Chomýže, odkud to bylo již jen kousek domů.
Foto: https://goo.gl/photos/iito7jraeR5pzi3v9
Video:


Mapa:


360°záběr - Ježnická rozhledna


Třetí vyjížďka byla prozatímně nejdelší. Přes jižní stranu Ježníku jsem pokračoval nad Radimem a poté zamířil do Krasovského kotle. Kousek za kotlem jsem klesal po asfaltové lesní cestě na Hošťálkovy, před kterými jsem zabočil zpátky na Ježník. Přes "Tři kaštany" a po severní straně Ježníku jsem se pak vrátil ke křižovatce Staré a nové Ježnické ul.
Foto: https://photos.app.goo.gl/PbamdQUvWK4toNqW9
Video:


Mapa:


360 °záběr - Krasovský kotel

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

GARMIN: NASTAVENÍ ČASU SPÁNKU, MĚŘENÍ SPÁNKU, DÝCHÁNÍ, PULZNÍ OXYMETRIE

Od roku 2018 Garmin neustále vylepšuje měření spánku, tím že využívá pro jeho sledování stále více funkcí. Pokročilé sledování spánku se skórem spánku (Advanced Sleep Monitoring) sleduje spoustu metrik, které vám pomohou monitorovat a zlepšit váš spánek. Doby a fáze spánku jsou rozpoznávány na základě kombinace údajů o srdečním tepu, variabilitě srdečního tepu a tělesných pohybech. Cenná data pro analýzu a zlepšování spolehlivosti měření poskytují údaj o věku zadaný v profilu uživatele a detekovaná osobní fyziologická data.