Přeskočit na hlavní obsah

PO KRNOVĚ NA MTB - 1.část

Silniční sezóna je u konce, počasí přeje a tak jsem vytáhl MTB kolo a jel se projet po Ježnickém lese a okolí, jednou jsem zavítal i na Cvilín.
První vyjížďku jsem se zajel podívat na Ježník, na místa poničené tornádem
Fotohttps://photos.app.goo.gl/9CZ973YTKwmBQavv6
Video:

Trasa: 

360°záběr  - bývalé sanatorium (Ozon)

Záběry: Ježník - bývalé sanatorium, autor: Petr Mikeska
360 °záběr - pohled z okraje lesa poničené tornádem


Druhou vyjížďku jsem si zajel na Ježnickou rozhlednu. Po náročném stoupání k rozhledně jsem pokračoval ke "Třem kaštanům" (Hůrka), od kterého jsem dále klesal do Chomýže, odkud to bylo již jen kousek domů.
Foto: https://goo.gl/photos/iito7jraeR5pzi3v9
Video:

Mapa:

360°záběr - Ježnická rozhledna


Třetí vyjížďka byla prozatímně nejdelší. Přes jižní stranu Ježníku jsem pokračoval nad Radimem a poté zamířil do Krasovského kotle. Kousek za kotlem jsem klesal po asfaltové lesní cestě na Hošťálkovy, před kterými jsem zabočil zpátky na Ježník. Přes "Tři kaštany" a po severní straně Ježníku jsem se pak vrátil ke křižovatce Staré a nové Ježnické ul.
Foto: https://photos.app.goo.gl/PbamdQUvWK4toNqW9
Video:

Mapa:

360 °záběr - Krasovský kotel

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

GARMIN: JAK STÁHNOUT A NASTAVIT VZHLED OBRAZOVKY, DATOVÉ POLE, AKTIVITY A APLIKACE,... PŘES CONNECT IQ A CONNECT

Pokud si budete chtít stáhnout  nové "Aplikace" ( Vzhledy obrazovek, Datové pole, Aktivity a aplikace, Doplňky,...) je to nejlepší přes aplikaci Connect IQ. Pokud si ale budete si chtít nastavit tyto "Aplikace" doporučuji aplikaci Connect. Nastavit si můžete např.  u Vzhledu hodinek jaké data chcete zobrazit na ciferníku, barvu hodin. U datových polí jaké data chcete mít na ciferníku. U Aktivit a aplikací a Doplňků můžete přesunovat jejich pozice.