Přeskočit na hlavní obsah

PO KRNOVĚ NA MTB - 2. část

Čtvrtá vyjížďka byla velice podobná předcházející. Opět jsem jel po jižní straně Ježníku, ale z cesty nad Radimem jsem po objetí posedu na křižovatce lesních cest odbočil doprava a pokračoval po žluté turistické trase. Na  nezpevněné lesní cestě bylo po dešti hlavně na začátku několik kaluží, ale nakonec bez újmy jsem dojel na lesní asfaltovou cestu mezi Radimí a Hošťálkovy na místo zvané "Pod Lysou". Po překřižování této cesty jsem pokračoval směrem na Krasovský kotel. Z kotle jsem pokračoval  stejně jak minule na Ježník. Dále jsem tentokrát pokračoval přes "Tři kaštany" na Chomýž a zpátky do Krnova.

Trasa:


360 °záběr  - Krasovský kotel


Při páté vyjížďce jsem po okraji Cvilínského lesa, kolem Hájnických rybníků pokračoval po nové lesní asfaltové cestě na Radim. Zkoumaje novou cestu jsem na lesní křižovatce nezabočil doleva a pokračoval rovně. Nakonec po chvíli asfaltová cesta skončila a já již pokračoval terénem až k okraji lesa, podél kterého jsem pokračoval dolů k asfaltové cestě na Úvalno. Z té jsem odbočil místo po cyklotrase po zelené turistické trase. Ta bohužel zmizela v křovinách a tak jsme jel dále podél pole až k severní straně vodní nádrže Pocheň. Po objetí nádrže jsem již po asfaltové cestě pokračoval přes Úblo, Lichnov zpátky do Krnova.
Foto: https://photos.app.goo.gl/jXALMH3kDw2FjiiX9
Video:


Trasa:


360°záběr - v.n. Pocheň


Šestá vyjížďka vedla opět na Ježník. Po Staré Ježnické jsem dojel až na točnu na konci Nové Ježnické a pokračoval kolem závory po lesní cestě dále až ke "Třem kaštanům".  Dále jsem sjel do Chomýže a podél řeky Opavice zajel na druhý konec Krnova k soutoku, kde se řeka Opavice vlévá do řeky Opavy. O kousek dál pak cesta podél řeky končí u hranic s Polskem.
Trasa: 


360 °záběr - okraj Ježnického lesa - Hůrka (u třech kaštanů)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

ELBERADWEG 2018 - LABSKÁ CYKLOTRASA S VĚTREM V ZÁDECH

Plán vydat se na Labskou cyklotrasu vznikl už loni kdy se mě kamarád po mé cestě okolo Balatonu a podél Neziderského jezera  zeptal jestli bych nejel právě tuto cyklotrasu. Nakonec kamarád kvůli zdraví nemohl a tak zůstala ta naše loňská trojka. 

GARMIN TRÉNINKY

Garmin nabízí bezplatné tréninky pro Běh, Cyklistiku, Triatlon a Fitness cvičení -  Síla, Kardio, Jóga, Pilates, HIIT.