GARMIN VIVOACTIVE 3 MUSIC

Koncem června by měla přijít na trh inovovaná verze hodinek Vivoactive 3, která po Forerunner 645 přichází také s vestavěným přehrávačem hudby.

--------------------------------------------------------------------------------
Další mé články, informace, recenze přístrojů značky GARMIN: https://petmikeska.blogspot.com/...
--------------------------------------------------------------------------------
Nový model nese označení Garmin Vívoactive 3 Music Optic a má změněný design lunety, která nově není kovová a která plynule navazuje na plochu dotykového displeje z vysoce odolného 3D Gorilla® Glass.

Hlavní změnou ale je, že nová verze Vívoactive3 Music Optic dokáže připojit bezdrátová sluchátka přímo k hodinkám a přehrávat tak hudbu i z vlastní paměti, bez přítomnosti mobilního telefonu.


Stejně jako u Vivoactive 3 zde najdete vestavěnou GPS, gyroskop, barometrický výškoměr, elektromagnetický kompas, akcelerometr, teploměr, optický snímač srdečního tepu, platební systém Garmin Pay a již zmíněný MP3 přehrávač. Najdete zde i širokou škálu funkcí, které zhodnotí váš výkon, včetně detekce klidového srdečního tepu, VO2Max, fitness stáří, stress skóre a dalších.


INFO
► Zvládnou více než 15 sportovních profilů, od chůze, běhu (venku i uvnitř), jízdy na kole (venku i uvnitř), plavání v bazénu, lyžování (sjezdového i běžeckého), přes golf, veslování..., až po jógu nebo cvičení ve fitness centru.
Barevný dotykový displej
Měření tepu přímo ze zápěstí + možnost spárování s dalšími čidly (můžete tak zvolit, zda se bude vaše tepová frekvence měřit z optického HR senzoru nebo přes ANT +)
Přehrávání hudby, vestavěná paměť 4 GB s možností uložení až 500 skladeb
Podpora bezkontaktních plateb Garmin Pay 
SMART notifikace z mobilního telefonu (volání, příchozí SMS a dalších notifikací)
Sledování celodenní aktivity - kroky, aktivní minuty, vystoupaná patra, tep, kvalita spánku
► Můžete ukládat body trasy a navigovat k nim pomocí interního kompasu
► Pomocí připojeného mobilního telefonu lze aktivovat funkci LiveTrack, která umožňuje s přáteli nebo fanoušky živě sdílet pozici, rychlost či srdeční tep sportovce na závodní nebo tréninkové trati.
► Služby streamingu - iHeartRadio (prakticky jen v USA) a Deezer (doufejme, že snad brzo) 
Připojení k senzorům ANT +: ANT + hrudní pás, senzory ANT + Rychlost / Kadence, Footpods a jednotky Tempe (také se připojí k senzorům Bluetooth Smart podle výše uvedeného). Nepřipojuje měřiče výkonu, ale připojuje se k akčních kamerám VIRB, ANT + cyklistickým světelným signálům a cyklistickému radaru Garmin ANT +.

PARAMETRY
► 1,2 palcový (30,4 mm) Garmin Chroma dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a rozměry 43,1 x 43,1 x 13,6 mm při hmotnosti 39 gramů. Šířka řemínků je 20 mm (vhodný pro zápěstí s obvodem 127-204 mm)
► Voděodolnost je 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
► Výdrž baterie cca 7 dní v režimu chytrých hodinek, až 8 hodin GPS záznamu nebo až 5 hodin s GPS a hudbou
► Bezdrátové technologie: BLE, ANT+, NFC (Garmin Pay) a podpora externích snímačů ANT+, BLE, Wi-Fi
► Přijímač GPS, GLONASS (Galileo bohužel ne)
► Kompatibilní s Android i iOS operačními systémy

HUDBA
Vivoactive 3 Music má 3,5 GB využitelného úložného prostoru pro hudbu, do které jsou ale také započítány všechny aplikace a tréninky, které máte v hodinkách. Celkový úložný prostor pro aplikace a tréninky za měsíc je však méně než jedna skladba, takže realisticky téměř všechen prostor v hodinkach zbude pro hudbu (až 500 skladeb).Ačkoli, ne všechna hudba může být pro streaming platformy. Pouze menší část může být z iHeartRadio a Deezer.
► Podporované typy souborů: MP3, M4A, AAC, ADTS, WAV, M3U, M3U8, WLP, ZPL, PLS

Další menší rozdíly oproti Vivoactive 3
► Zmizela možnost otočit hodinky o 180 °
► Na boční straně zmizely boční průchody, které umožňovali pohyb nahoru / dolů v nabídkách  (Svipe ovládání). Zůstalo jen dotykové ovládání
► Velmi mírné zvýšení tloušťky. Předchozí hodnota byla 11,7 mm, nyní je to 13,6 mm


4 generace hodinek řady Vívoactive, jak šly za sebou: Vívoactive, Vívoactive Optic, Vívoactive3 a Vivoactice 3 Music

Garmin Vívoactive3 Music Optic budou k dispozici, pouze v černé variantě s 20 mm. řemínkem, u nás od konce června 2018 za cenu 8.490 Kč s DPH a jsou tak levnější alternativou oproti Forerunner 645 Music.

Součástí produktu je bezplatný přístup do tréninkového kalendáře Garmin Connect, který poskytuje neuvěřitelně širokou škálu možností, vyhodnocení a náhledů na záznamy z chytrých hodinek, cyklopočítačů a dalších produktů Garmin. Najdete zde i komunitu s kterou můžete soutěžit v různých výzvách nebo můžete také získávat odznáčky za vaši aktivitu např. běh, cyklistiku, ale i za výzvy či zdraví.

Produktová stránka: www.garmin.cz/garmin-vivoactive3-music...

VIDEO

Muzika


Využijte co nejvíce funkcí


Zdroj:
www.garmin.cz/...  (info, foto)
www.dcrainmaker.com/... 

Komentáře