MÁ TO DENÍK ZAPOTŘEBÍ ?

V Deníku se jeden den objevil článek - "Cyklo oblečení důležitá součást každého správného cyklisty" (obr, 1) a pod ním prakticky stejný  text jak na webu, který spravuji www.cyklistikakrnov.com - "Cyklistické oblečení a jeho správný výběr"


Deník ani neodkazoval na zdroj, o prolinkování nemluvě (www.cyklistikakrnov.com)
Pod článkem bylo napsané jen moje jméno a pod ním Autor: Redakce (obr. 2)
Nikdo z redakce Deníku mě kvůli článku nekontaktoval, nedostal jsem žádný autorský honorář. Navíc vyjímečně nejsem ani autorem článku. 


Bohužel se zde jedná o porušení Autorského zákona, což bych u Deníku nečekal.
Proto jsem klik u článku na "Autora článku - Deník a pomocí formuláře chtěl poslat redakci žádost o vysvětlení. Místo odeslání se mi objevila zpráva  "Zprávu se bohužel nepodařilo odeslat" (obr. 3)V záhlaví jsem teda vybral "Autoři Deníku" a...nic, objevila se mi hláška "Požadovaná stránka neexistuje"Vybral jsem tedy druhou možnost "Kontakt na redakci" a zde jsem byl úspěšný, na stránce byli kontakty na krnovskou i bruntálskou redakci. Bohužel, ale ani jeden kontakt nebyl funkční  - " Delivery to the following recipients failed." (obr. 4)


Komentáře

  1. Dost neslušné! Řešil jsi to nějak Petře dál?

    OdpovědětVymazat
  2. Nakonec jsem si mailoval s šéfredaktorem a ten mi napsal, že přeci jsme domluveni, že od nás můžou přebírat informace. To se ale jednalo o naše výsledky, úspěchy. A i tak si nic nepřebírali, zveřejnili jen to co jsem jim poslal. Takže to vyšumělo, ani se mi trochu neomluvil.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat