Přeskočit na hlavní obsah

KARLOV 2013 - VIDLY - VRBNO p.P.- ANDĚLSKÁ HORA

22.-23.8.2013
Podzimního srazu Cyklobandy v Jeseníkách jsem se bohužel nemohl celého účastnit. Páteční trasu na Praděd jsem tak musel oželet. 

1) Z Krnova vyjíždím do Karlova v pátek po práci. Čeká na mě sice jen 40 km trasa, která ale vede takřka celá do kopce. Nejvíce se zapotím při stoupání do Bruntálu, ale ani stoupání z Rudné p.P. a z Malé Morávky do Karlova není nejlehčí. K večeru hned po příjezdu na ubytovnu Petra Ostřižka na konci Karlova p.P. si vybalím své věci a spěchám ven, kde se již připravuje večerní táborák.



Trasa:


2) V sobotu stoupáme po lesní cestě směrem na Karlovu Studánku. Obec jen míjíme po jejím kraji za kterou nás čeká další stoupání na Vidly. Kousek za odbočkou se cesta lomí a my klesáme po lesní asfaltové silnici do Vrbna p.P., kde máme zastávku na oběd v Penzionu u Hradilů na kraji obce. A protože jsme v Jeseníkách cesta dále pokračuje opět do kopce s 260 m. převýšením na Annenský vrch. Po sjezdu do Suché Rudné se nejdříve zastavujeme u dřevěného kostelíku a poté ještě v penzionu Holzberg aby jsme dodrželi pitný režim :). Někteří dále pokračují terénem přes Železný vrch, já s další skupinou se kousek vracím a poté raději mířím po silnici přes Starou Rudnou a Rudnou p.P. do Malé Morávky kde se zase potkávám s ostatními. Do Karlova p.P. je to pak již jen kousek do kopce.

Foto: https://goo.gl/photos/...
Trasa:

3) Po příjezdu zpátky k ubytovně v Karlově p.P. se zde dlouho nezdržím, loučím s ostatními a vydávám se ještě téhož dne zpátky do Krnova. Po sjezdu do Malé Morávky, na mě čeká krátké stoupání, za kterým už vede moje cesta z kopce k Starému Městu. Zde využívám cyklotrasu č.6029 a pokračuji do Bruntálu po vedlejší cestě. Po rychlém sjezdu z Bruntálu odbočuji v Zátoru opět na vedlejší cestu a po cyklotrase č.503 pokračuji až do Krnova. 
Trasa:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

ITALSKÉ DOLOMITY - 3 DEN: Lanovkou na Punta Rocca (3265 m), Punta Serauta (muzeum bojů o její ledovce v 1. světové válce)

↝ Třetí den jsme si trochu odpočinuli. Využili jsme pěkného počasí a vyjeli lanovkou na hřeben Marmolady  Punta Rocca (3265 m). Panoramatická terasa nám nabídla nádherný 360° vyhled. Na mezistanici  Serauta (2950 m), jsme navštívili muzeum bojů za 1. světové války.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.