Přeskočit na hlavní obsah

GINGER SHOT (ZÁZVOROVÝ NÁPOJ) - ZA BEZKONKURENČNÍ CENU

Ve spolupráci s rodinným podnikem Ginger Booster vám mohu nabídnout Ginger shoty (zázvorový panák) za bezkonkurenční cenu.

► Ochutnejte tyto vitamínové panáky ve formě mnoha příchutí. Od těch klasických až po například kombinaci zázvorového shotu se silně kouřovou single malt whisky a s nejpálivější chilli na světe "Carolina Reaper"...

► Například si můžete objednat tuto vitamínovou dárkovou tašku. Původní cena 649 Kč, ode mě ji můžete získat za 440 Kč.


Zázvor tvoří největší část ginger shotu, ale není to jenom o něm. Unikátní chuť tohoto ginger shotu tvoří vyvážená směs zázvoru, pomeranče, citrónu, kurkumy, vody, skořice, badyánu a dalšího koření.

► JAK NAKOUPIT:
Na webu www.gingerbooster.cz se můžete podívat na celou nabídku prodávaných produktů.
Mohu vám navíc přidat další slevu, z cen, které jsou udávané na webu:
- Na zlevněné produkty 10%.
- Na nezlevněné produkty 25%.
Objednávku posílejte přes email: shop@gingerbooster.cz, kde v předmětu nezapomeňte napsat SlevaPetr, aby jste dostali tyto slevy.
V emailu uveďte vaše jméno, email a telefonní číslo.
Dále způsob dopravy - Zásilkovna 79 Kč, Balíkovna 69 Kč. K ní uveďte i pobočku kde vám bude zásilka doručena.
Nad 1000 Kč je doprava zdarma. Platba kartou je zdarma, převodem 10 Kč.

► Jaké ceny můžete čekat (25% sleva z původní ceny)
Whisky 59 Kč (50ml), 524 Kč (0,5 l)
Espresso 56 Kč (50ml), 449 Kč (0,5 l)
Chilli 52 Kč (50ml), 450 Kč (0,5 l)
Original 52 Kč (50ml), 377 Kč (0,5 l)
 
► V čem je Ginger Shot pro mé tělo zdravý?
- Podporuje imunitní systém.
- Podporuje trávení a proto je ideální pro kontrolu tělesné hmotnosti.
- Kontroluje zánětlivé reakce.
- Dodává vitalitu a energii.
- Pomáhá udržovat zdravý stav kostí a kloubů.
- Příznivě ovlivňuje činnost kardiovaskulárního systému.
- Podporuje krevní oběh.
- Udržuje normální hladinu cholesterolu.
- Udržuje normální činnost dýchacího systému.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Zde je novela tohoto zákona. Pod ní najdete článek se starou novelou. Novela zákona o  provozu na pozemních komunikacích.  č. 361/2000 Sb., platná  od 1. 1. 2022. ► Nyní platí n epovinné použití cyklistické infrastruktury (smíšené cyklostezky - značky C9a a C10a).  »   Je-li zřízen jízdní pruh pro cyklisty, vyhrazený jízdní pruh pro cyklisty, stezka pro cyklisty nebo je-li na křižovatce s řízeným provozem zřízen pruh pro cyklisty a vymezený prostor pro cyklisty (značka C8a), je cyklista povinen jich užít v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích. (§ 57 odst. 1 podle bodu 6 tisku 374/8 –   doplnění slov „v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích“ ). Tato změna je citována doslovně  v zákoně o bezpečném