STARTUJE HOOVER VRCHAŘSKÁ KORUNA KRNOVSKA 2021

Hoover vrchařská koruna Krnovska (VKK) vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny milovníky cyklistiky, fotografování nebo krásné přírody.
VKK je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod, úkolem tak není být "první", nýbrž zúčastnit se a na každém bodě se zvěčnit.


Najdete zde "vrcholy'' rozdělené do dvou kategorií, plus jednu máme pro děti.
1 - Titul VRCHAŘ ELITE (20)
Pro splnění této úrovně je zapotřebí splnit všech 20 vrcholů, míst, které budou pro každého z vás znamenat opravdovou výzvu.

2 -  Titul VRCHAŘ  JUNIOR/HOBBY (10)
Pro splnění této úrovně je zapotřebí navštívit 10 míst II. kategorie v okolí Krnovska. Kategorie je vypsána pro děti do 15 let.
Pro vaše děti to může být první seznámení s cykloturistikou a v rámci zdravého pohybu se můžete podívat na zajímavá místa našeho Slezska a to jak v Česku, tak i  Polsku. Budete možná překvapeni, co vše náš region nabízí.
Vrchařská Koruna Krnovska 2021 probíhá v termínu 1.3.2021 - 30.11.2021. 
Po zdolání všech vrcholů 
vaše fotky zašlete na email  vkk@vkk-bike.cz. Na fotce musí být vidět místo, osoba plnící vrchol a kolo na kterém jela (klasické - šlapací, není povoleno elektrokolo)
Více na webu: www.vkk-bike.cz

Ve vrcholech  naleznete nejen vrcholy, ale také zajímavá místa regionů Krnovska, Opavska, Osoblažska, Bruntálska, Zlatohorska a také okolí měst Prudnik a Glubczyce.


NOVINKY PROLETOŠNÍ ROK

  • Od letošního ročníku se už nemusíte předem registrovat, po splnění všech 20 vrcholů VKK, nám vaše fotky zašlete na email  vkk@vkk-bike.cz.

  • Pokud ale budete chtít zasílat informace o akcích VKK, upozornění na fotosoutěže, apod. vyplňte váš email do tohoto formuláře: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEay9wdcpr5oLn5Y82UxzhvYYhRanJJlSbldSoNpsrznivSA/viewform

  • Vedle kategorie Elite, kdy musíte zdolat 20 míst VKK na Krnovsku a okolí, pro vás letos máme i kategorii Hobby a Junior, kdy stačí zdolat 10 míst VKK, které najdete v okolí Krnova.

  • Informace o VKK, našich akcích a soutěžích najdete na webu: https://www.vkk-bike.cz, Instagramu: https://www.instagram.com/hoovervkk, na stránce Facebooku: https://www.facebook.com/vkkrnovska. Navíc jsme udělali soukromou skupinu na Facebooku “Hoover VKK nás baví” kde je nutno požádat o schválení) https://www.facebook.com/groups/783761742521980. Zde můžete sami přidávat vaše fotky z cesty za vrcholy VKK a dávat  zkušenosti, informace, nebo pokládat otázky apod.

  • Výborná zpráva je, že od sponzorů pivovaru Nachmelená Opice a Bombus tyčinky máme přislíbeny ceny do fotosoutěže, která tak proběhne i letos.

  • Někteří z vás měli zájem o samolepky VKK, ale bohužel jsme je nevyexpedovali. Pokud máte zájem, napište nám a samolepky si za cenu 10 Kč/kus můžete vyzvednout na určeném místě (místo vám pak pošleme do emailu).

  • Můžete si objednat dres Hoover Vrchařské Koruny Krnovska nové generace. Rozhodli jsme se již pro lepší kvalitu a díky našemu generálnímu sponzorovi, výrobci domácích spotřebičů, společnosti Hoover vám můžeme nabídnout tento dres za dotovanou cenu 999 Kč. Prosím, berte v potaz, že je částka dotace omezená, tedy snažte se objednat co nejdříve. Po vyčerpání dotace, budeme přijímat objednávky na tento dres za cenu 1599,- (pouze do 10.4.2021). Nebo po tomto termínu za běžnou cenu dresu 1799,-. Výrobce dresu je známá společnost Sýkora sportswear, s. r. o.

  • Velikost dresů i materiál si pak můžete budete moci vyzkoušet (místo vám pak pošleme do emailu)

Komentáře