Přeskočit na hlavní obsah

WIDGETY PRO WEBOVOU STRÁNKU

- Vytištění nebo převod do pdf souboru webové stránky Před zahájením procesu tisku je možné odstranit zbytečné reklamy, navigační prvky a další zbytečné ozdoby

Více: http://100widgets.com/others/165-web-page-print-button.html- Astrologické hodinyVíce: http://100widgets.com/clocks/203-astro-clock.html

- Světové hodiny
Najeďte myši nad mapu a klepněte na požadovanou zemi nebo na časovou zónu. Widget reaguje rychle a nevyžaduje mnoho času. Kromě toho aplikace ukáže rozdíl mezi poledníkem a vybranou zemi.

Více: http://100widgets.com/clocks/171-world-clock-widget.html

Počasí YoWindow


YoWindow.com Forecast by yr.no

Více: http://weatherscreensaver.com/weatherwidget.php

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Aktualizováno 26.12.23 Nejvyšší správní soud   potvrdil , že z  § 57 odst. 1 zákona o silničním provozu nevyplývá povinnost cyklisty užít stezku pro chodce a cyklisty . Cyklista je totiž účastníkem silničního provozu ve smyslu § 2 zákona o silničním provozu a náleží mu veškerá práva a povinnosti z toho vyplývající. Není-li pozemní komunikace označena dopravní značkou „Zákaz vjezdu jízdních kol“, může ji cyklista využít i za situace, kdy se v blízkosti nachází stezka pro chodce a cyklisty. Článek na Novinky.cz  / Rozsudek Nejvyššího správního soudu a  tisková zpráva .