TEST CYKLISTICKÝCH PROGRAMŮ


PROGRAMY

A) BIKEMAP (patří do skupiny inlinemap, runmap, wandermap)
- Můžete si zde nahrát svoji trasu nebo vytvářet vlastní trasy, které si můžete vložit do svých webových stránek, nebo si trasu s profilem vytisknout. Také můžete čerpat z již existujících tras, vytvořenými ostatními uživateli.
B) GPSies.com - On-line program pro plánování a evidenci nejen cyklistických tras. Je to podobný program jako u nás více známý Bikemap.net. Také zde sice chybí české mapy jako např. na Cykloserveru, ale zase tvorba tras je jednodušší díky funkci "Kopírovat silnici" a "Walking" díky níž vykreslená čára mezi dvěma body kopíruje silnice či menší cesty. Do mapy na webu lze vkládat fotografie.
C) RIDE WITH GPS - On-line program pro evidenci a analýzu vašich tras. Program má jako předešlé programy i svoji mobilní verzi. Na webu poskytuje asi nejvíce informací o absolvované trase.


PŘEHLED PROGRAMŮ

A) ON-LINE A OFF-LINE CYKLISTICKÉ PROGRAMYBikemap, GPSies, Cykloserver, Garmin Connect, Trekwiev, Cyklotrasy.info, Sporttracks, MyTourbook, ...

B) ON-LINE CYKLISTICKÉ PROGRAMY nebo zde
 1) První skupina jsou webové programy mobilních aplikací. Ty poskytují statistické informace k projeté trase a slouží k evidenci a analýze absolvovaných tras.
 2) Programy sloužící k evidenci a analýze absolvovaných tras
 3) Ve druhé skupině jsou weby, které nejlépe poslouží k evidenci a plánování tras.
Strava, Endomondo, Map my Ride, RuhKeeper, SportTrackLive, Sport Trackers, SportyPal, Smartrunner, Every Trail, Ride with GPS, Garmin Connect, GPSies, Bikemap, GPS Tour info, Cykloserver, ...


POROVNÁNÍ APLIKACÍ

Porovnání programů, kolik které naměřili kilometrů a nastoupaných metrů

1) Porovnání dat cyklistických aplikací 1

2) Porovnání dat cyklistických aplikací 2
3) Porovnání trasy zaznamenané mobilními programy Endomondo, Sports Tracker a RunKeeper s GPS přístrojem Garmin 800


Komentáře