Přeskočit na hlavní obsah

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

GOOGLE + - https://plus.google.com/u/...
Google+ (také Google Plus nebo zkr. G+) je internetová sociální síť provozovaná společností Google
YOUTUBEhttps://www.youtube.com/channel/UC9eyPfTTjwlfSh4DeCe5gqA

TWITTER - https://twitter.com/PetMikeska
Twitter slouží jako mikroblogovací nástroj, pomocí kterého můžete krátce a výstižně sdělit své myšlenky, pocity nebo zajímavé informace (tweety)Tweety jsou textové příspěvky dlouhé maximálně 140 znaků, které se zobrazují na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho odběratelů (followers).
Živé statistiky Twitteru - online zaznamenává činnost na Twitteru a na mapu světa postupně vykresluje oblasti, kde se nejvíce „twítuje“.

PINTEREST - www.pinterest.com/petmikeska
Pinterest je sociální síť, kde si na své nástěnky připichujete fotografie a obrázky. Většina lidí sem jednoduše dává obrázky, které se jim líbí. 

INSTAGRAM - https://www.instagram.com/petmikeska
Aplikace která svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií.

Výsledné snímky ve čtvercovém formátu, zatímco kamery zařízení se systémem iOS používají poměr stran 3:2. Aplikace se nesnaží konkurovat jiným sociálním službám, ba naopak umožňuje snadné sdílení fotografií na další sociální sítě jako je FacebookTwitterFlickr, případně na publikační služby Posterous a Tumblr.

500px - https://500px.com/petmikeska

Je alternativou pro ty, kterým přijdou fotky na Instagramu nekvalitní. 

ABOUT.ME - http://about.me/petmikeska
About.me je vlastně stránkou, která umožňuje vytvořit si jakousi osobní značku, místo, kde můžete propagovat sebe a své projekty, práci, znalosti a záliby.


FACEBOOK - https://www.facebook.com
Facebook je celosvětově rozšířená sociální síť, kterou používají stovky milionů uživatelů. Pomocí Facebooku je možné sdílet informace, fotky, videa, plánovat akce,....
Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/socialni-nastenka-pinterest-otevira-registraci-kazdemu/sc-4-a-164997/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Zde je novela tohoto zákona. Pod ní najdete článek se starou novelou. Novela zákona o  provozu na pozemních komunikacích.  č. 361/2000 Sb., platná  od 1. 1. 2022. ► Nyní platí n epovinné použití cyklistické infrastruktury (smíšené cyklostezky - značky C9a a C10a).  »   Je-li zřízen jízdní pruh pro cyklisty, vyhrazený jízdní pruh pro cyklisty, stezka pro cyklisty nebo je-li na křižovatce s řízeným provozem zřízen pruh pro cyklisty a vymezený prostor pro cyklisty (značka C8a), je cyklista povinen jich užít v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích. (§ 57 odst. 1 podle bodu 6 tisku 374/8 –   doplnění slov „v daném místě a směru, ledaže by tím mohla být ohrožena bezpečnost nebo plynulost provozu na pozemních komunikacích“ ). Tato změna je citována doslovně  v zákoně o bezpečném