SOCIÁLNÍ SÍTĚ

GOOGLE + - https://plus.google.com/u/...
Google+ (také Google Plus nebo zkr. G+) je internetová sociální síť provozovaná společností Google
YOUTUBEhttps://www.youtube.com/channel/UC9eyPfTTjwlfSh4DeCe5gqA

TWITTER - https://twitter.com/PetMikeska
Twitter slouží jako mikroblogovací nástroj, pomocí kterého můžete krátce a výstižně sdělit své myšlenky, pocity nebo zajímavé informace (tweety)Tweety jsou textové příspěvky dlouhé maximálně 140 znaků, které se zobrazují na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho odběratelů (followers).
Živé statistiky Twitteru - online zaznamenává činnost na Twitteru a na mapu světa postupně vykresluje oblasti, kde se nejvíce „twítuje“.

PINTEREST - www.pinterest.com/petmikeska
Pinterest je sociální síť, kde si na své nástěnky připichujete fotografie a obrázky. Většina lidí sem jednoduše dává obrázky, které se jim líbí. 

INSTAGRAM - https://www.instagram.com/petmikeska
Aplikace která svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií.

Výsledné snímky ve čtvercovém formátu, zatímco kamery zařízení se systémem iOS používají poměr stran 3:2. Aplikace se nesnaží konkurovat jiným sociálním službám, ba naopak umožňuje snadné sdílení fotografií na další sociální sítě jako je FacebookTwitterFlickr, případně na publikační služby Posterous a Tumblr.

500px - https://500px.com/petmikeska

Je alternativou pro ty, kterým přijdou fotky na Instagramu nekvalitní. 

ABOUT.ME - http://about.me/petmikeska
About.me je vlastně stránkou, která umožňuje vytvořit si jakousi osobní značku, místo, kde můžete propagovat sebe a své projekty, práci, znalosti a záliby.


FACEBOOK - https://www.facebook.com
Facebook je celosvětově rozšířená sociální síť, kterou používají stovky milionů uživatelů. Pomocí Facebooku je možné sdílet informace, fotky, videa, plánovat akce,....
Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/socialni-nastenka-pinterest-otevira-registraci-kazdemu/sc-4-a-164997/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Komentáře