Zuzana Smatanová

Celkem náhodou se mi asi před půl rokem dostalo k poslechu poslední Cd této slovenské zpěvačky "Tabletky Odvahy . A velice mě příjemně překvapilo. Po asi 5 posleších tohoto alba (a ještě jsem neměl dost :) ), musím říct, že na tomto albu není žádná nazajímavá písnička a celkově řadím toto album do mé TOP 10.
Proto jsem neváhal a navštívil koncert této zpěvačky v krnovském Kofola mucic clubu.


Koncert začal s mírným zpožděním, protože se Zuzana spolu se svým bandem spoléhala na GPS navigaci ve svém autě a tak nejkratší cesta nebyla nejrychlejší.
Ještě předtím, se ale předvedla skupina Velmi krátké vlny, která naladila diváky na hlavní koncert. Zpěváka skupiny Miloslava Kőniga jste mohli spatřit ve filmu Tajnosti.
Škoda, že na koncert Zuzany Smatanové dorazilo málo lidí, přeci jenom většina slovenských interpretů není ještě u nás tak známá a ani slovenská zlatá slavice není vyjímkou.
Koncert, ale Zuzana spolu se svým bandem neodflákla a tak jsem se dočkal plnohodnotného vystoupení i s jedním přídavkem. Při koncertě jsem si taky všiml, že kytarista skupiny Duško, posrkával pětihvězdičkovou Metaxu :). Fotky z koncertu najdete zde...
Moje hodnocení:
CD - 5/5
Koncert - 4/5Komentáře