Přeskočit na hlavní obsah

Zuzana Smatanová

Celkem náhodou se mi asi před půl rokem dostalo k poslechu poslední Cd této slovenské zpěvačky "Tabletky Odvahy . A velice mě příjemně překvapilo. Po asi 5 posleších tohoto alba (a ještě jsem neměl dost :) ), musím říct, že na tomto albu není žádná nazajímavá písnička a celkově řadím toto album do mé TOP 10.
Proto jsem neváhal a navštívil koncert této zpěvačky v krnovském Kofola mucic clubu.


Koncert začal s mírným zpožděním, protože se Zuzana spolu se svým bandem spoléhala na GPS navigaci ve svém autě a tak nejkratší cesta nebyla nejrychlejší.
Ještě předtím, se ale předvedla skupina Velmi krátké vlny, která naladila diváky na hlavní koncert. Zpěváka skupiny Miloslava Kőniga jste mohli spatřit ve filmu Tajnosti.
Škoda, že na koncert Zuzany Smatanové dorazilo málo lidí, přeci jenom většina slovenských interpretů není ještě u nás tak známá a ani slovenská zlatá slavice není vyjímkou.
Koncert, ale Zuzana spolu se svým bandem neodflákla a tak jsem se dočkal plnohodnotného vystoupení i s jedním přídavkem. Při koncertě jsem si taky všiml, že kytarista skupiny Duško, posrkával pětihvězdičkovou Metaxu :). Fotky z koncertu najdete zde...
Moje hodnocení:
CD - 5/5
Koncert - 4/5Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

MUSÍ CYKLISTA POUŽÍT CYKLOSTEZKU ?

OD 1.1.2022 PLATÍ NOVELA ZÁKONA O PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. DOŠLO TAK K ZRUŠENÍ DVOJSMYSLNÉHO VYSVĚTLOVÁNÍ PŘEDCHOZÍ VERZE ZÁKONA. Aktualizováno 26.12.23 Nejvyšší správní soud   potvrdil , že z  § 57 odst. 1 zákona o silničním provozu nevyplývá povinnost cyklisty užít stezku pro chodce a cyklisty . Cyklista je totiž účastníkem silničního provozu ve smyslu § 2 zákona o silničním provozu a náleží mu veškerá práva a povinnosti z toho vyplývající. Není-li pozemní komunikace označena dopravní značkou „Zákaz vjezdu jízdních kol“, může ji cyklista využít i za situace, kdy se v blízkosti nachází stezka pro chodce a cyklisty. Článek na Novinky.cz  / Rozsudek Nejvyššího správního soudu a  tisková zpráva .