Přeskočit na hlavní obsah

Net film - Gone Baby Gone

Pro film Gone Baby Gone jsem se rozhodl ze dvou důvodů. Jeden z nich bylo kladné hodnocení na portálu čsfd a druhý důvod byla vychvalovaná režie Bena Afflecka
Žánr filmu spadal do kategorie krimi, drama a přesně do tohoto rámce zapadal. I když dramata moc nevyhledávám tak tento film se mi líbil, i když přiznávám, že podruhé bych ho vidět nemusel, ale možná z toho důvodu, že zápletka se různě zaplétá a s vědomím jak to všechno dopadlo by tento film už nebyl tímto filmem.


Příběh se odehrává v jedné chudinské bostonské čvrti, kde jednoho dne uneseou jedné feťačce její malou čtyřletou holčičku. Vedle policie se do hledání pouští také soukromý detektiv Patrick Kenzie (Casey Affleck) a jeho partnerka Angie Genarro (Michelle Monaghan). Ti díky znalostí místních poměrů se snaží spolu s detektivem Remym Bressantem (Ed Harris) a s policejním kapitánem Jackem Doylem (Morgan Freeman) vyřešit tento případ. Ale když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, je odhalena smutná pravda o Amandině osudu.
Když se však Patrick znovu probírá stopami, které získali, zjišťuje, že se zaplétá do houstnoucí pavučiny lží a proniká k šokujícímu tajemství, které bránilo odhalení pravdy, a je nucen čelit velkému morálnímu dilematu, na jehož základě bude muset on i diváci přehodnotit, co je správné a co špatné.
Film: 7/10
A co se týká ještě režie
Bena Afflecka tak musím říct, že se zřejmě rodí výborný režisér, tuto pozici však bude muset ještě potvrdit následujícími filmy.Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

ELBERADWEG 2018 - LABSKÁ CYKLOTRASA S VĚTREM V ZÁDECH

Plán vydat se na Labskou cyklotrasu vznikl už loni kdy se mě kamarád po mé cestě okolo Balatonu a podél Neziderského jezera  zeptal jestli bych nejel právě tuto cyklotrasu. Nakonec kamarád kvůli zdraví nemohl a tak zůstala ta naše loňská trojka. 

GARMIN TRÉNINKY

Garmin nabízí bezplatné tréninky pro Běh, Cyklistiku, Triatlon a Fitness cvičení -  Síla, Kardio, Jóga, Pilates, HIIT.