Net film - Gone Baby Gone

Pro film Gone Baby Gone jsem se rozhodl ze dvou důvodů. Jeden z nich bylo kladné hodnocení na portálu čsfd a druhý důvod byla vychvalovaná režie Bena Afflecka
Žánr filmu spadal do kategorie krimi, drama a přesně do tohoto rámce zapadal. I když dramata moc nevyhledávám tak tento film se mi líbil, i když přiznávám, že podruhé bych ho vidět nemusel, ale možná z toho důvodu, že zápletka se různě zaplétá a s vědomím jak to všechno dopadlo by tento film už nebyl tímto filmem.


Příběh se odehrává v jedné chudinské bostonské čvrti, kde jednoho dne uneseou jedné feťačce její malou čtyřletou holčičku. Vedle policie se do hledání pouští také soukromý detektiv Patrick Kenzie (Casey Affleck) a jeho partnerka Angie Genarro (Michelle Monaghan). Ti díky znalostí místních poměrů se snaží spolu s detektivem Remym Bressantem (Ed Harris) a s policejním kapitánem Jackem Doylem (Morgan Freeman) vyřešit tento případ. Ale když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, je odhalena smutná pravda o Amandině osudu.
Když se však Patrick znovu probírá stopami, které získali, zjišťuje, že se zaplétá do houstnoucí pavučiny lží a proniká k šokujícímu tajemství, které bránilo odhalení pravdy, a je nucen čelit velkému morálnímu dilematu, na jehož základě bude muset on i diváci přehodnotit, co je správné a co špatné.
Film: 7/10
A co se týká ještě režie
Bena Afflecka tak musím říct, že se zřejmě rodí výborný režisér, tuto pozici však bude muset ještě potvrdit následujícími filmy.Komentáře