Přeskočit na hlavní obsah

DVD - Sejmi je všechny

Na začátku tohoto měsíce vyšlo na DVD Sejmi je všechny
Film byl prezentován jako Akční, Thriller, takže jsem se na začátku tohoto filmu na tuto vlnu taky naladil. Naštestí jsem ale včas pochopil, že film je o něčem jiném než o akční podívané a tak jsem se jim začal bavit jeho humotrem. Spíš bych to nazval parodií na akční filmy.


Hlavní hrdina Clive Owen ve filmu stále chroupá mrkev a z drsného chlap se stává ochránce novorozeně uprostřed spršky kulek. A kupodivu jimi prochází takřka bez škrábnutí. U boku mu ze začátku neochotně sekunduje Monica Bellucci. Hlavního, trochu vyšinutého nepřítele si zde zahrál Paul Giamatti.
Moje hodnocení: 4/5
Sejmi je všechny (na čsfd)

a ještě trailer

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ODZNAKY NA GARMIN CONNECT

Oblíbené Garmin Odznáčky najdete jak na webovém Garmin Connect tak v mobilní aplikaci Connect.  Můžete je dostat např. za nějakou uběhnutou či ujetou vzdálenost, za 8 hodin spánku, dechové cvičení, aktivitu pod nulou, aktivita před sedmou nebo po desáté hodině, vytvoření tréninku, cíle, novou výbavu a mnoho dalšího.

GARMIN: NECHODÍ NOTIFIKACE NA HODINKY, ODPOJUJE SE BLUETOOTH

U telefonů, které si samy optimalizují baterii např. Huawei, Honor, Xaomi jsou problémy, že se hodně lidem na hodinkách nezobrazují notifikace (SMS, upozornění na volání, zprávy ze sociálních sítí,...), případně se jim odpojuje Bluetooth.

GARMIN TRÉNINKY

Garmin nabízí bezplatné tréninky pro Běh, Cyklistiku, Triatlon a Fitness cvičení -  Síla, Kardio, Jóga, Pilates, HIIT.